O nas
Początki działalności naszej firmy sięgają 1999 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie umacniamy swoją pozycję na rynku Polskim, zachowując pozycję lidera w sprzedaży sprzętu i akcesoriów GSM. Pierwszy sklep internetowy uruchomiliśmy w 2011 r. i wciąż dynamicznie rozwijaliśmy naszą działalność.
 


Nasza specjalność: sprzedaż telefonów azjatyckich marek

W naszym sklepie dostępnych jest wiele marek telefonów, jednak nie ukrywamy, że naszą specjalnością jest sprzedaż telefonów azjatyckich marek. Wszystkie produkty są oryginalne, nowe i oczywiście sprawne. Nie musicie się obawiać trudności z obsługą tych telefonów, gdyż wszystkie posiadają menu w języku polskim.

 

Sklep z chińskimi telefonami Warszawa

Naszym priorytetem jest dla satysfakcja Klientów z dokonanych zakupów. Mając to na uwadze, dbamy aby zakupiony towar był dostarczany do Was w szybkim terminie. Proponujemy tylko telefony najwyższej jakości. Prowadząc sprzedaż telefonów azjatyckich marek, chcemy Wam zaoferować nowoczesną technologię w przystępnej cenie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@fostertechnologies.pl lub telefonicznie pod numerem +48 888 414 345.
 
Koniecznie odwiedź nasz sklep z chińskimi telefonami: Warszawa, ul. Heroldów 19E.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Załoga sklepu

Foster Technologies by DDW LOGISTICS

 

Laureat nagrody Orły Handlu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl