Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Segway Ninebot Zing A6 Hulajnoga elektryczna 50W 12 km/h Segway Ninebot Zing A6 Hulajnoga elektryczna 50W 12 km/h
Producent: Segway
Cena: 589,00 zł (netto: 478,86 zł )
zobacz więcej
Segway Ninebot Zing C10 Hulajnoga elektryczna 120W 16 km/h Segway Ninebot Zing C10 Hulajnoga elektryczna 120W 16 km/h
Producent: Segway
Cena: 899,00 zł (netto: 730,89 zł )
zobacz więcej
Segway Ninebot Zing C20 Hulajnoga elektryczna 150W 16 km/h Segway Ninebot Zing C20 Hulajnoga elektryczna 150W 16 km/h
Producent: Segway
Cena: 999,00 zł (netto: 812,20 zł )
zobacz więcej
Segway Ninebot Zing C8 Hulajnoga elektryczna 120W 16 km/h Segway Ninebot Zing C8 Hulajnoga elektryczna 120W 16 km/h
Producent: Segway
Cena: 825,00 zł 899,00 zł (netto: 670,73 zł 730,89 zł )
zobacz więcej
  • promocja

 

 

Hulajnoga miejska dla dzieci: Do szkoły, na podwórko, na zajęcia pozalekcyjne 

 

Hulajnoga miejska dla dzieci to atrakcyjny, a zarazem skuteczny sposób na poprawę mobilności dziecka i zwiększenie stopnia jego samodzielności w dojazdach do szkoły czy na spotkania z przyjaciółmi. Konstrukcja powinna być w tym przypadku każdorazowo dobrana do wieku i możliwości użytkownika. W przypadku młodszych dzieci bardzo dobrze sprawdzi się klasyczna hulajnoga miejska napędzana siłą mięśni. Lekka i zwinna konstrukcja pozwoli szybko i sprawnie pokonywać dystans dzielący dom od szkoły i szkołę od domu. Klasyczna hulajnoga miejska dla dzieci to konstrukcja składana. Po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Na szkolnym korytarzu może być przechowywana w praktycznie dowolny sposób – złożona lub rozłożona. Może służyć do pokonywania całego dystansu do szkoły lub dojazdu do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. 

 

Potrzeby i oczekiwania dziecka zmieniają się wraz z wiekiem. W przypadku młodzieży niezastąpiona okaże się hulajnoga elektryczna. Wybierając hulajnogę miejską elektryczną dla dziecka warto skupić się na konstrukcji rozwijającej prędkość maksymalną do 20 km/h. To zapewni większą kontrolę, a co za tym idzie wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo użytkownika. Hulajnoga miejska dla dzieci musi być wytrzymała i niezawodna. Dotyczy  to zarówno samej konstrukcji, jak i systemu hamowania oraz układu jazdy. Dobrze sięgać po modele wyposażone w bezobsługowe koła pneumatyczne. To zminimalizuje ryzyko związane z przebiciem opony czy jej uszkodzeniem na nierównej nawierzchni.  

 

Hulajnoga miejska dla dzieci: Szeroki wybór wysokiej jakości konstrukcji 

 

Jako dostawca elektroniki użytkowej, w tym hulajnóg elektrycznych oferujemy klientom produkty odznaczające się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Hulajnoga dla Twojego dziecka musi być niezawodna i charakteryzować się określonym designem. W tym celu proponujemy modne konstrukcje, w których odzwierciedlenie znajdują bieżące trendy. Znajdziesz tu zarówno hulajnogi dla chłopców, jak i konstrukcje dedykowane oczekiwaniom dziewczynek. 

 

Szukasz hulajnogi dla dzieci? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Foster Technologies. Oferujemy szeroki wybór konstrukcji dedykowanych dla młodszych o starszych dzieci. To hulajnogi, które doskonale sprawdzają się podczas codziennych dojazdów do szkoły, jak i jazdy rekreacyjnej po niej wymagających nawierzchniach. Naszą specjalnością są hulajnogi elektryczne. Ich wybór to gwarancja zadowolenia i niezawodności konstrukcji w długiej perspektywie czasu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl