Reklamacje i zwroty

 UWAGA!
ZE WZGLĘDU NA WYKRYCIE OGNISKA ZAKAŻEŃ COVID19 WEWNĄTRZ BIURA NA UL. ESTRADY 86 ORAZ GŁÓWNEGO SERWISU INFORMUJEMY, IŻ POWSTANĄ OPÓŹNIENIA W PRACY:
- PRZYJMOWANIA PACZEK SKIEROWANYCH NA SERWIS LUB ZWROT
- PROCESOWANIE PRZYJĘTEGO SPRZĘTU NA SERWIS LUB ZWROT.
- ODPISYWANIE NA MAILE
- ODBIERANIE TELEFONÓW

ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY I ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWIA. 

Gwarancja i serwis

 

Część produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

Informacje o oficjalnych serwisach producentów:
Kawasaki , Fiat, Rider
Ulefone, Oukitel, Umidigi
Skateflash
Dji
Forever, Myphone Hammer
Motus, Cavion Kiano
Xiaomi
Maxcom
Nokia
Aukey
Rubicon
Foscam Reolink
Xblitz
Noveen
Oromed

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

W celu zgłoszenia reklamacji lub pytań z tym związanych, można skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem pod nr. telefonu 888 141 618 

Okres gwarancji na urządzenie oraz podzespoły przy zakupie na firmę ulega skróceniu o połowę czyli z 24 miesięcy do 12 miesięcy.

Reklamacje

Każdy reklamowany produkt prosimy przesyłać na adres:

Serwis Foster Technologies

Ul Estrady 86,

01-932 Warszawa 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 888 414 345 lub bezpośrednio do serwisu 888 141 618.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Wypełnij formularz zgłoszenia RMA
  2. Prześlij do nas produkt (Ul. Estrady 86 01-932, Warszawa) , który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie (do ściągnięcia w podpunkcie 1. zgłoszenia RMA) , w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  3. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu od 3 do 45 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: usunięcie usterki, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklepfosttech@gmail.com lub telefonicznie: +48 888 414 345. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Każdy zwracany produkt prosimy przesyłać na adres: Ul Estrady 86, 01-932 Warszawa 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Wypełnij formularz zwrotu
  2. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  3. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie( do ściągnięcia w podpunkcie 1. formularz zwrotu ), w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  4. W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni roboczych zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Formularze

1. Zgłoszenie Reklamacyjne

2. Zwrot

Inne Załączniki

1. Reklamacja produktu 

2. Zwrot produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl